Публічна інформація Харківської обласної державної адміністрації

Реалізація права на доступ до публічної інформації

Список відповідальних осіб структурних підрозділів облдержадміністрації з питань забезпечення доступу до публічної інформації

з/п

Структурний підрозділ

Відповідальна особа з питань забезпечення доступу до публічної інформації

П.І.Б.

Посада

Контактний телефон

1.

Департамент агропромислового розвитку

Руденко

Світлана Сергіївна

Начальник відділу організаційної роботи, документально- комп’ютерного забезпечення та контролю управління адміністративно-організаційної роботи

705-21-61

Чепурна

Ада Олександрівна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, документально- комп’ютерного забезпечення та контролю управління адміністративно-організаційної роботи

705-21-61

2.

Департамент екології та природних ресурсів

Басова

Тетяна Олексіївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, адміністративного та правового забезпечення

 

 

705-06-16

Байдацький

Данило

Олександрович

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, адміністративного та правового забезпечення

Нітецька

Ольга Олексіївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, адміністративного та правового забезпечення - головний бухгалтер

705-56-58

Кравченко

Ірина Василівна

Головний спеціаліст відділу раціонального використання, відтворення, та охорони природних ресурсів управління раціонального використання природних ресурсів та оцінки впливу на довкілля

 

 

705-06-73

Зонова

Олена Олександрівна

Головний спеціаліст відділу раціонального використання, відтворення, та охорони природних ресурсів управління раціонального використання природних ресурсів та оцінки впливу на довкілля

Куцина

Наталія Петрівна

Головний спеціаліст відділу поводження з відходами управління економіки природокористування та поводження з відходами

705-06-63

Смірнова

Ганна Володимирівна

Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля, моніторингу та зв’язків з громадськістю управління раціонального використання природних ресурсів та оцінки впливу на довкілля

705-06-66

Лисун

Аліна Валеріївна

Головний спеціаліст відділу координації екологічних програм, економіки природокористування, біоресурсів та заповідної справи управління державної екологічної експертизи та моніторингу

705-56-57

3.

Департамент економіки і міжнародних відносин

Корчагіна

Олена Ігорівна

Головний спеціаліст сектору планування та контролю

705-10-28

4.

Департамент житлово-комунального господарства  та  розвитку інфраструктури

Богданова

Оксана Сергіївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та планування

705-21-45,

705-21-58

5.

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону

Роженко

Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційно-контрольної роботи управління адміністративних послуг та організаційно-кадрового забезпечення Департаменту

705-05-93

Белінська

Анна Олегівна

Провідний спеціаліст відділу аналітичної та презентаційної роботи проектно-аналітичного управління Департаменту

706-06-61

6.

Департамент капітального будівництва

Руссу

Юлія Андріївна

Заступник начальника загального відділу

700-32-27

7.

Департамент масових комунікацій

Спасьонова

Юлія Вікторівна

Головний спеціаліст відділу аналізу і моніторингу управління внутрішньої політики Департаменту

700-50-14

8.

Департамент містобудування та архітектури

Гуля

Галина Василівна

Головний спеціаліст архітектурно-будівельного відділу, архітектурно-будівельного управління

700-36-48

9.

Департамент науки і освіти

Пересічанська

Ірина Олегівна

Головний спеціаліст відділу управління персоналом та кадрового забезпечення системи освіти області управління ресурсного забезпечення Департаменту

705-02-83

10.

Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Черняєва

Наталія

Володимирівна

начальник відділу з питань додержання прав і свобод громадян управління по взаємодії з правоохоронними органами

Департаменту

700-23-94

Каніщев

Михайло

Євгенович

головний спеціаліст відділу територіальної оборони управління оборонної та мобілізаційної роботи Департаменту

705-50-21

11.

Департамент соціального захисту населення

Некрасова

Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст відділу контролю, діловодства та звернень громадян управління організаційно-аналітичного забезпечення

705-26-66

12.

Департамент фінансів

Анпілогова

Вікторія Юріївна

Начальник управління фінансів місцевих органів влади, роботи з персоналом та організаційного забезпечення

705-01-29

Волковська Валентина Іллівна

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом та юридичного забезпечення

705-01-21

13.

Департамент цивільного захисту

Щербаченко

Вікторія Володимирівна

Завідувач сектору

управління персоналом та контрольно-аналітичної роботи

705-07-07

0933006722

Приходько

Юрій

Борисович

Провідний інспектор

сектору управління персоналом та контрольно-аналітичної роботи

705-07-07

0933006708

14.

Юридичний департамент

Ваганян

Еліна Юріївна

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом, контролю та забезпечення режиму інформації  управління правової роботи, контролю та забезпечення режиму інформації Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації

700-21-23

Корнева

Аліна Олегівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації управління правової роботи, контролю та забезпечення режиму інформації Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації

715-73-23

Фільченкова

Діна Михайлівна

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом, контролю та забезпечення режиму інформації управління правової роботи, контролю та забезпечення режиму інформації Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації

715-73-23

15.

Управління культури і туризму

Янковська

Яніна Валеріївна

Головний спеціаліст відділу охорони нерухомої культурної спадщини та музейної справи Управління

705-21-15

16.

Управління охорони здоров'я

Рощенюк

Олександр Сергійович

Головний спеціаліст

705-10-64

Сорокіна

Івета Станіславівна

Головний спеціаліст

715-64-14

17.

Управління паливно-енергетичного комплексу

Торгало

Тетяна Олександрівна

завідувач сектору управління персоналом, загальної та мобілізаційної роботи

705-16-03

18.

Управління розвитку промисловості

Кравець

Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом та організаційно-контрольної роботи

705-14-51

19.

Управління у справах молоді та спорту

Захарчук

Катерина Степанівна

Головний спеціаліст відділу з молодіжної політики Управління

700-94-34,

705-05-15

20.

Сектор у справах релігій

Лімонова

Ольга Борисівна

Головний спеціаліст сектору

705-19-75

21.

Служба у справах дітей

Баркова

Марина Олексіївна

Головний спеціаліст сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання

757 44 36

22.

Державний архів

Ельксніт

Марія Іванівна

Начальник відділу інформації, використання документів та документального забезпечення

731-42-29

Гунько

Юлія Павлівна

Заступник начальника відділу інформації, використання документів та документального забезпечення

715-72-99